logo swieto karpia male 6. Wojewódzkie Święto Karpia oPolskiego coraz bliżej, ogłaszamy zatem po raz kolejny konkurs kulinarny, który od samego początku związany jest z realizacją tej imprezy.

Tegoroczna edycja Wojewódzkiego Święto Karpia oPolskiego odbędzie się jednocześnie z obchodami Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satryczynego "Karpik", który corocznie organizowany jest przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie. W tym roku współorganizatorami i fundatorami nagród w konkursie kulinarnym są: Rybacka Loklana Grupa Działania "Opolszczyzna", Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Opolu oraz Ośrodek Kultury w Niemodlinie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest telefoniczne zgłoszenie udziału (podanie imienia i nazwiska, nazwy potrawy, ew. nazwy firmy, adresu i numeru telefonu) do dn. 28 października (nr tel. 77 460 60 96 - Ośrodek Kultury w Niemodlinie).

Prezentacja i degustacja konkursowych potraw będzie towarzyszyła 6. Wojewódzkiemu Świętu Karpia oPolskiego, które w tym roku odbędzie się 19 listopada na terenie Zamku Książęcego w Niemodlinie.

Konkurs adresowany jest do członkiń Kół Gospodyń Wiejskich, właścicieli Gospodarstw Agroturystycznych, restauratorów oraz osób fizycznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Mile widziane osoby, które brały już czynny udział w rywalizacji jak również czekamy na zgłoszenia osób, które po raz pierwszy w tym roku chcą spróbować swoich sił w kunszcie kulinarnym i zechcą podzielić się z nami tajemnicą swoich potraw.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.