Logo PO Rybactwo

Przygotowując się do ewentualnych przesunięć środków finansowych pomiędzy poszczególnymi Przedsięwzięciami w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Opolszczyzna” bada aktualne zainteresowanie przedstawicieli sektora publicznego, organizacji pozarządowych, przedstawicieli sektora rybackiego oraz przedsiębiorców  składaniem wniosków o dofinansowanie.

W związku z powyższym, prosimy wszystkie zainteresowane podmioty o wypełnienie poniższej ankiety i odesłanie jej do dnia do dnia 16 sierpnia br. na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeżeli to możliwe, prosimy o podanie zwłaszcza kwoty dofinansowania o jaką byście Państwo chcieli ubiegać (biorąc pod uwagę obowiązujące dla danych Wnioskodawców limity środków - informacja na ten temat znajduje się w ankiecie).

Ankieta nie ma charakteru zobowiązującego dla żadnej ze stron - służyć ma dla RLGD „Opolszczyzna” jako materiał pomocniczy do zarządzania środkami w ramach naszej LSR.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numer telefonu: 535 797 544.

 

ANKIETA DLA PRZEDSTAWICIELI SEKTORA PUBLICZNEGO i ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

ANKIETA DLA PRZEDSTAWICIELI SEKTRA RYBACKIEGO I PRZEDSIĘBIORCÓW

(Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie tylko w ramach Przedsięwzięcia 1.2.2)