RLGD

 W związku z wnioskiem Dyrektora biura RLGD „Opolszczyzna” z dn. 29.10.2019r., Zarząd RLGD "Opolszczyzna" podjął w dniu 29.10.2019r. Uchwałę nr 1/Z10/19 ws. przystąpienia do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju RLGD "Opolszczyzna" w zakresie zmiany Planu Działania, stanowiącego Załącznik nr 3 do Lokalnej Strategii Rozwoju.  

              

                                                           

 

Zmiany dotyczyć będą głównie przesunięć środków finansowych pomiędzy poszczególnymi Przedsięwzięciami w ramach LSR. W najbliższym czasie zostaną Państwu przedstawione do konsultacji szczegóły proponowanych zmian.  

Jeżeli mają Państwo propozycję wprowadzenia jeszcze innych, dodatkowych zmian , niż  te wynikające z wniosku Dyrektora biura RLGD „Opolszczyzna”, to prosimy o ich zgłaszanie na przedstawionym poniżej formularzu do dnia 19 listopada 2019r.  Wypełniony formularz można odesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wysłać pocztą lub złożyć bezpośrednio w biurze RLGS „Opolszczyzna”  na adres: ul. Zajączka 7/1, 45-050 Opole.

 

WNIOSEK DYREKTORA BIURA RLGD WS. AKTUALIZACJI LSR

FORMULARZ WS. PROPONOWANYCH ZMIAN W LSR