RLGDW związku z wnioskiem Dyrektora biura RLGD „Opolszczyzna” z dn. 23.11.2020r., Zarząd RLGD "Opolszczyzna" podjął w dniu 27.11.2019r. Uchwałę nr 1/Z11/20 ws. przystąpienia do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju RLGD "Opolszczyzna" w zakresie zmiany Planu Działania, stanowiącego Załącznik nr 3 do Lokalnej Strategii Rozwoju.  

Zmiany dotyczyć będą głównie przesunięć środków finansowych pomiędzy poszczególnymi Przedsięwzięciami w ramach LSR. W najbliższym czasie zostaną Państwu przedstawione do konsultacji szczegóły proponowanych zmian.  

 

Jeżeli mają Państwo propozycję wprowadzenia jeszcze innych, dodatkowych zmian , niż  te wynikające z wniosku Dyrektora biura RLGD „Opolszczyzna”, to prosimy o ich zgłaszanie na przedstawionym poniżej formularzu do dnia 18 grudnia 2020r.  

Wypełniony formularz można odesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub wysłać pocztą  na adres: ul. Zajączka 7/1, 45-050 Opole.

 

PISMO DO ZARZĄDU RLGD OPOLSZCZYZNA WS. KONIECZNOŚCI AKTUALIZACJI BUDŻETU LSR

FORMULARZ WS. PROPONOWANYCH ZMIAN W LSR